مجمع عادی سالیانه کانون کارآفرینی استان تهران برگزار و اعضای جدید هیأت مدیره کانون برای دوره ۳ ساله بعد تعیین شدند

اشتراک‌گذاری:

نوشته‌های اخیر

مجمع عادی سالیانه کانون برگزار و اعضای جدید هیأت مدیره کانون برای دوره ۳ ساله بعد تعیین شدند
در پی برگزاری مجمع عمومی سالیانه کانون کارآفرینی استان تهران، انتخابات دوره دوم هیأت مدیره برگزار و اعضای جدید برای مدت ۳ سال انتخاب شدند. این مجمع روز دوشنبه ۱۱ تیرماه ۱۴۰۳ با مشارکت ۲۰ عضو کانون برگزار شد.

پیرو آگهی فراخوان منتشره جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه، کانون کارآفرینی استان تهران در روز دوشنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۳ در محل ساختمان شماره ۳ اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران با حضور خانم شعله فروتن نماینده اتاق بازرگانی تهران برگزار شد. در این نشست تعداد ۲۰ عضو از ۳۲ عضو کانون حضور داشتند.

پس از اعلام به حد نصاب رسیدن تعداد حاضرین، هیأت رئیس مجمع متشکل از آقایان حسن هلالی، سیامک نوروزی، حسین محمدخان و محمد زهرایی به ترتیب به عنوان رئیس، ناظر اول، ناظر دوم و منشی انتخاب و در جایگاه قرار گرفتند. سپس جلسه وارد بحث و تبادل نظر در مورد موضوعات چلسه گردید که گزارش أن به شرح زیر بیان می‌شود:

جلسه با سخنان آقای علی نقیب رئیس هیأت مدیره کانون در دوره قبل آِغاز شد. سپس گزارش عملکرد هیآت مدیره در سال ۱۴۰۲ توسط خانم معصومه خیراللهی قرائت گردید. در ادامه گزارش خزانه‌دار شامل صورت‌های مالی و همچنین گزارش بازرس توسط آقای دکتر محسن ملایی قرائت گردید.

در خصوص مبلغ عضویت سالیانه بحث و گفتگو شد. توافق شد ورودیه به میزان ۵۰ میلیون ریال و حق عضویت سالیانه به میزان مبلغ ۱۵۰ میلیون ریال برای سال ۱۴۰۳ تعیین شود. همچنین به هیأت مدیره اختیار داده شد که برای اعضای حقیقی تا ۵۰ درصد تخفیف قایل شود.

پس از استماع گزارش‌های فوق‌الذکر و استماع نظرات مخالفین و موافقین و طرح سؤالات از سوی اعضاء و ارائه پاسخ لازم از سوی هیئت مدیره، گزارش عملکرد اجرایی و مالی هیئت مدیره و تراز منتهی به سال مالی ۱۴۰۲ توسط مجمع به تصویب رسید.

در این مرحله نوبت به برگزاری انتخابات هیأت مدیره و بازرسین برای دوره ۳ ساله بعدی رسید. ۸ نفر برای هیأت مدیره و دو نفر برای بازرس نامزد شدند. اعضای داوطلب به طور اختصار خود را معرفی کرند و پس از آن به صورت کتبی رأی گیری به عمل آمد که پس از شمارش آرا نتایج حاصله به شرح زیر اعلام گردید:

اعضای اصلی هیأت مدیره:
۱- آقای علی نقیب با ۱۷ رأی
۲- خانم معصومه خیراللهی با ۱۶ رأی
۳- آقای بهروز حبیبی با ۱۴ رأی
۴- قای مهرداد عالی پور هریسی با ۱۲ رأی
۵- آقای حسن فروزان فرد با ۱۱ رأی

اعضای علی البدل هیأت مدیره:
۶- آقای امین مقدم با ۹ رأی
۷- آقای محمد امین محمدخان با ۷ رأی

بازرسین:

۱- آقای محسن ملایی با ۱۳ رأی به عنوان بازرس اصلی

۲- آقای امین رئیسی با ۴ رأی به عنوان بازرس علی البدل

در پایان از زحمات هیأت مدیره دوره اول تشکر و قدردانی گردید و این نشست با گرفتن عکس یادگاری دست جمعی خاتمه یافت.

مشابه این پست
Related

همراهی با دولت چهاردهم برای عبور از چالش‌های اقتصادی

هفدهمین نشست هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران، صبح روز...

حضور هیئت اعزامی اتاق تهران در ولینیوس

بیست‌ویکمین کنفرانس مبارزه با فساد در ولینیوس لیتوانی به...

عبور صنایع غذایی از آستانه تحمل

دنیای اقتصاد: به گفته فعالان صنعت غذایی طی سال‌های...