روند برگزاری چهاردهمین جشنواره ملی بهره وری تغییر می کند

اشتراک‌گذاری:

نوشته‌های اخیر

در نشست کمیته علمی چهاردهمین جشنواره ملی بهره‌وری مقرر شد داوطلبان حضور در این جشنواره با انتخاب خود آنها از منظرهای متفاوت داوری شوند.

اعضای کمیته علمی جشنواره ملی بهره‌وری با هدف ارتقای سطح برگزاری این جشنواره تصمیم گرفتند برخلاف دوره‌های قبل که شرکت‌کنندگان را در قالب هر صنعت، بررسی و داوری می‌کردند، در چهاردهمین دوره، شرکت‌کنندگان را با تأیید خودشان آنها از منظرهای متفاوت داوری کنند.

در نشست اخیر کمیته علمی این جشنواره درباره مسابقه ملی روابط عمومی بهره‌ور نیز قرار شد تا روابط‌ عمومی‌های شرکت‌کننده بر اساس امکانات و منابعی که در اختیار دارند، داوری شوند.

فرشید شکرخدایی، دبیر جشنواره ملی بهره‌وری تصریح کرد: طبق نظر اعضای کمیته علمی، ۲۲ منظر تعیین شده است که شرکت‌کنندگان با انتخاب خودشان، تعیین می‌کنند از چه منظرهایی مورد داوری قرار بگیرند؛ رهبری، مسئولیت اجتماعی، مدیریت و بهبود فرآیندها و مدیریت ریسک از جمله مواردی هستند که بر اساس آنها داوری انجام می‌شود.

این فعال اقتصادی خاطرنشان کرد: قرار نیست برای هر ۲۲ منظر، یک هیات داوری در نظر گرفت و قرار است در قالب ۶ تا ۷ هیات، داوری‌ها را انجام داد.

عضو هیات نمایندگان اتاق ایران در این نشست یکی از چالش‌های جدی را تورم‌زدایی از شاخص‌های مالی برای اعلام برنده نهایی عنوان کرد و افزود: باید فرمولی طراحی شود تا بر اساس آن بتوان به صورت واقع‌بینانه برنده را تعیین کرد.

او تأکید کرد: این پیشنهاد مطرح است که اختتامیه جشنواره در دهه فجر برگزار شود که تأیید نهایی آن به زودی اعلام خواهد شد.

مشابه این پست
Related

همراهی با دولت چهاردهم برای عبور از چالش‌های اقتصادی

هفدهمین نشست هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران، صبح روز...

حضور هیئت اعزامی اتاق تهران در ولینیوس

بیست‌ویکمین کنفرانس مبارزه با فساد در ولینیوس لیتوانی به...

عبور صنایع غذایی از آستانه تحمل

دنیای اقتصاد: به گفته فعالان صنعت غذایی طی سال‌های...